KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13117324
nr 1311 7324
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. 2 st, studier. Monogramsignatur SN. Signerad. Motivet: 58x17 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:45:53
200 kr
400 kr